Skip to main content


PVC.

Okna

Współpracujemy z powszechnie uznaną marką zarówno w Polsce jak i za granicą. Producent kieruje się indywidualnym podejściem do klienta. Okna marki Adams są perfekcyjnie zaprojektowane oraz cechują się doskonałym komfortem termicznym i akustycznym. Firma ciągle inwestuje w rozwój swoich produktów.

Adams w liczbach:
26 lat doświadczenia w branży
200 000 okien produkowanych rocznie
2 000 000 wszystkich wyprodukowanych okien
500 aktywnych partnerów handlowych w Polsce i zagranicą

Okna Premium-line

Inwestując w okna oczekujemy od produktu nie tylko funkcjonalności, lecz równiez wytrzymałości. Linia PREMIUM-LINE łączy te dwa aspekty w doskonałej kompozycji. Wysokie parametry termoizolacyjne idą w parze z wyjątkową trwałością. Nowoczesna estetyka okien to kolejna zaleta PREMIUM-LINE.

Okna Passive-Line

Energooszczędność jest priorytetem w kontekście użytkowania domu. PASSIV-LINE to autorska linia okien skoncentrowanych na minimalizowaniu utraty ciepła. Zaawansowane technologie usprawniające szczelność, są tu połączone z elegancją i stylem konstrukcji. Okna PASSIV-LINE za swoje walory energooszczędne są doceniane i rekomendowane przez architektów i ekspertów z branży stolarki budowlanej, czego dowodem są liczne prestiżowe nagrody przyznawane oknom PASSIV-LINE.

Okna Comfort-line

Budownictwo inwestycyjne wymaga ekonomicznych rozwiązań, które cechować będzie wysoka jakość wykonania. Łącząca precyzję wykonania oraz rewelacyjne właściwości energooszczędne linia COMFORT-LINE, to rozwiązanie zapewniające wysoką trwałość i funkcjonalność w konkurencyjnej cenie. COMFORT-LINE to ekonomiczna alternatywa dla konkurencyjnych okien.

Bądź na bieżąco z nowościami, inspiracjami i wydarzeniami.

© 2022 Hanimpex
All rights reserved

Adres


ul. Marii Skłodowskiej-Curie 8
58-100 Świdnica
tel.: 510 297 466
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.